Από το υπουργείο Παιδείας ανακοινώνεται ότι οι υποψήφιοι που συμμετείχαν στα ειδικά μαθήματα των Πανελλαδικών Εξετάσεων μπορούν από σήμερα 09/07/2014 μετά τις 11.00 π.μ. να πληροφορούνται τη βαθμολογία τους στην ιστοσελίδα του υπουργείου http://results.it.minedu.gov.gr πληκτρολογώντας τον οκταψήφιο κωδικό εξετάσεων και τους 4 αρχικούς χαρακτήρες από το επώνυμο, το όνομα, το πατρώνυμο και το μητρώνυμο του υποψηφίου σε κεφαλαίους ελληνικούς χαρακτήρες.
Υπενθυμίζεται ότι η προθεσμία οριστικής υποβολής του μηχανογραφικού δελτίου λήγει τη Δευτέρα 14/7/2014.

1. Author Image
    ΚΛΩΝΗ ΑΝΝΑ says:

Παρακαλώ πολύ ενημερώστε μας αν οι μαθητές της Γ λυκείου μπορούν να έρθουν στο σχολείο προκειμένου να συντάξουν το μηχανογραφικό τους με τη βοήθεια των καθηγητών του σχολείου.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σας.

• Author Image
      2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ says:

Δείτε την ανάρτηση με τίτλο «Υποβολή μηχανογραφικού δελτίου» στο Επισημάνσεις. Μπορούν τις ημέρες Παρασκευή 11-7-2014 και Δευτέρα 14-7-2014.

Comments are closed.