Για μια ακόμη φορά η εργασία των παιδιών μας στο eTwinning, εκτός από την Εθνική Ετικέτα Ποιότητας, επιβραβεύτηκε και με την Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας! Παραθέτουμε μέρος από τα σχόλια που λάβαμε:
«Συγχαρητήρια! Το σχολείο σας βραβεύθηκε με την Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας για την τελειότητα της εργασίας σας στο έργο eTwinning “Entrepreneurial Project“. Αυτό σημαίνει πως η εργασία σας, η εργασία των μαθητών και του σχολείου σας έχει αναγνωριστεί στο υψηλότερο Ευρωπαϊκό επίπεδο.»
Συγχαρητήρια στα παιδιά του (φετινού) Β5 για την εξαιρετική δουλειά τους!
Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας στο έργο eTwinning “Entrepreneurial Project”