H τριμελής εφορευτική επιτροπή, που συγκροτήθηκε για να οργανώσει τις εκλογές ανάδειξης ΔΣ στον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, προκηρύσσει εκλογές που θα διενεργηθούν την Πέμπτη 09-12-2021 και την Πέμπτη 16-12-2021 κατά το διάστημα από τις 09:30 έως τις 13:00 στον χώρο του σχολείου, τις ώρες υποδοχής των γονέων από τους εκπαιδευτικούς.

Όλοι οι γονείς μπορούν να υποβάλουν υποψηφιότητα για το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, την Ένωση Γονέων και την Εξελεγκτική Επιτροπή στο mail του σχολείου μέχρι τη Δευτέρα 06-12-2021 στις 12:00.

Παρακαλούμε να συμμετάσχετε στη διαδικασία, προκειμένου να αναπτυχθεί μια πιο οργανωμένη και στενή συνεργασία των οικογενειών των παιδιών μας με το σχολείο, με στόχο πάντοτε την ευημερία και την πρόοδό τους και, κυρίως, την από κοινού αντιμετώπιση τυχόν προβλημάτων. Η παρουσία σας είναι εξαιρετικά σημαντική.

Εκλογές του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων.