Ανακοινώνεται ότι στην κλήρωση της Παρασκευής 22 Ιουνίου 2017 για την πλήρωση επτά θέσεων στην Α΄ Λυκείου κληρώθηκαν οι εξής μαθητές και μαθήτριες:

1. Ροζακέας Παναγιώτης του Κων/νου

2. Δαούτη Βενετία-Μαρίνα του Σωτηρίου

3. Παπαπάνος Ορέστης του Κων/νου

4. Κώτση Αικατερίνη του Αρμπέν

5. Παπαπούλιος Σπυρίδων του Δημητρίου

6. Παναγιωτοπούλου Αντωνία του Γερασίμου

7. Μπουταγιέμπ Ιωάννης του Μουχτάρ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΓΟΡΙΑ
1. Σταμάτη Βασιλική του Νικολάου 1. Γιαννουλάκης Δημήτρης του Κωνσταντίνου
2.  Μήτση Γεωργία του Βασιλείου 2.  Μάσα Farion του Neritan
3.  Μακρυγιάννη Ζωή του Βασιλείου 3. Μηνιώτης Δημήτριος του Νικολάου
4. Πανιεράκης Αντώνιος του Νικολάου
4.  Λιούλια Αργυρώ του Χρήστου 5. Χαλκίδης Θεόδωρος του Δαβίδ-Θεόδωρου
5. Χασιάκου Ανθια του Βασιλείου 6. Τσαμούρας Αντώνης του Δημητρίου
6.  Ivanova Victoria του Makaveeva 7. Καραγκιόζης Λεωνίδας του Μαρσέλ
7. Μακρή Ευθυμία του Ιωάννη 8. Μαυρομάτης Ιωάννης Μάριος του Στεργίου
8. Παπαγεωργίου Σαπφώ-Μυρσίνη του Γεωργίου 9. Τσούλος Γεώργιος του Άγγελου
9. Αγγελοσούλη Άννα του Βασιλείου 10.  Ρέρρας Δημητρίου του Νικολάου
10. Βαρδαξόγλου Αθανασία του Παράσχου 11. Παναγούλιας Παναγιώτης του Ηλία
11. Μίχα Ευδοξία του Σπύρου 12. Στρατουδάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
12. Μαργαρίτη Ολυμπία του Γεωργίου 13. Καλπιάς Κωνσταντίνος του Στυλιανού
13. Λαλιώτη Νίκη του Λουκά 14. Μερντάνι Αρσέλιο του Engjell
14. Σπηλιοπούλου Βασιλική του Βασιλείου 15. Κιαφζέζης Μάριος του Νίκου 
15. Κουτερή Βασιλική του Χρυσοστόμου 16. Σώφρονας Γεώργιος του Ηλία
16. Σταματίου Χρυσούλα του Γεωργίου 17. Πανόπουλος Ευάγγελος του Ιωάννη
17. Βεκρη Σοφία του Νικολάου 18. Γιαννακόπουλος Ηρακλής του Κωνσταντίνου
18. Ψωμιάδου Νικολέτα-Αρχοντία του Γεωργίου 19. Σταμούλης Στέφανος του Ευάγγελου
19. Πατσούρου Βασιλική-Αθηνά του Στυλιανού 20. Μπουκετσίδης-Συριόπουλος Οδυσσέας-Έλειος του Ιωάννη
20. Μολώνη Μαρία του Μιχαήλ 21. Καμπίρης Αριστοτέλης του Αλέξανδρου
21. Ντούνα Νίκη του Ταξιάρχη 22. Νταρούις Κύρριλλος Ναμπίλ
23. Αλάμ Σαουτζίτ του Rafiqul
24. Γεμενόγιλου Ιωάννης του Μιχαήλ
25. Νικολάου Χρήστος-Δαμιανός του Νικολάου
26. Κατής Δημήτριος του Μιχαήλ
27. Μαρίνος Χρήστος του Λεωνίδα
28. Τσοτάκος Νικόλαος του Στέφανου
29. Κοσσάρας Άγγελος του Γεωργίου
30. Ντάση Τέοντορ του Llazar

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ