Τα πενταμελή συμβούλια των τμημάτων και των τριών τάξεων του λυκείου, για το έτος 2017-2018 έχουν ως εξής:

Α1
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΛΗ: ΓΚΟΡΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΓΓΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

Α2
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΖΗΤΩΝΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΖΑΓΟΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΑΜΙΑΣ: ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΕΛΗ: ΓΛΥΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΚΑΡΑΝΙΚΗΤΑΣ ΑΝΝΙΒΑΣ

Α3
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΕΤΑΪ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
ΤΑΜΙΑΣ: ΚΟΥΤΙΒΑ ΚΑΝΕΛΛΑ
ΜΕΛΗ: ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΜΑΓΚΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α4
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΠΑΚΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ: ΝΑΝΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΛΗ: ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ-ΚΟΡΝΗΛΙΑ – ΝΤΕΝΕΚΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

Α5
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΡΗΓΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣ
ΤΑΜΙΑΣ: ΠΛΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΜΕΛΗ: ΠΑΠΠΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ – ΠΕΤΕΙΝΑΡΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Α6
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΦΑΛΤΣΕΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΣΟΥΓΚΡΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΑΜΙΑΣ: ΣΥΡΙΓΟΥ ΔΑΦΝΗ
ΜΕΛΗ: ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ – ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β1
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΒΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ
ΤΑΜΙΑΣ: ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΔΗΣ ΘΗΣΕΑΣ
ΜΕΛΗ: ΒΑΛΗΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΓΛΥΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Β2
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΔΗΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΤΣΙ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΤΑΜΙΑΣ: ΔΕΛΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΜΕΛΗ: ΘΕΟΥ ΔΑΝΑΗ – ΚΑΡΛΑΤΗΡΑ ΠΑΥΛΙΝΑ

Β3
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ? ΣΑΡΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ
ΤΑΜΙΑΣ: ΛΑΠΟΥΡΤΑ ΕΛΕΝΗ
ΜΕΛΗ: ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ-ΜΠΕΛΜΠΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ – ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Β4
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΝΤΑΪΚΟ ΜΑΡΙΤΙΝΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΠΕΡΔΕΛΗ ΧΑΡΑ
ΤΑΜΙΑΣ: ΛΑΠΟΥΡΤΑ ΜΑΡΙΑ
ΜΕΛΗ: ΝΤΟΥΛΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ

Β5
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΠΛΟΥΜΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΡΟΥΓΚΙΟ ΦΙΟΡΕΝ
ΤΑΜΙΑΣ: ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ – ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
ΜΕΛΗ:ΠΡΟΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ- ΠΑΠΠΑ ΧΡΗΣΤΟΣ

Β6
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΤΡΑΪΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΣΑΠΡΑΪΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΤΑΜΙΑΣ: ΦΕΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΛΗ: ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

Γ1
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΥΣΚΑ ΛΙΝΤΙΑ
ΤΑΜΙΑΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΜΕΛΗ: ΧΑΜΠΙΔΗΣ ΝΗΡΕΑΣ – ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Γ2
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΠΑΤΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΙΑΣΛΑΚΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΑΜΙΑΣ: ΜΠΑΛΑΦΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΔΗΩ
ΜΕΛΗ: ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ? ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Γ3
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΥΒΑΡΑΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΤΑΜΙΑΣ: ΚΑΔΔΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
ΜΕΛΗ: ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΑΡΤΣΑΚΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Γ4
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΗΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΟΛΧΑΒΑ
ΤΑΜΙΑΣ: ΜΑΛΑΠΑΝΑ
ΜΕΛΗ: ΜΠΙΤΡΟ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

Γ5
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΠΡΑΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΡΩΣΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ: ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΕΛΗ: ΠΕΡΔΕΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΡΑΠΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Γ6
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΤΣΙΜΠΛΙΑΡΗΣ ? ΚΑΓΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΦΟΥΝΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ: ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΕΛΗ: ΣΤΥΛΙΑΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ