Το 15μελές του Σχολείου μας σε συνεργασία με τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων διοργανώνει την Κυριακή 11 Δεκεμβρίου 2016 ρεμπέτικη βραδιά στο σχολείο.
Από τις 19:30 μ.μ. και μετά θα είναι ανοιχτή η πόρτα για όλους και θα απολαύσουμε το μουσικό σχήμα μαθητών του σχολείου μας μέχρι τις 23 μ.μ.. Το ρεπερτόριο θα είναι από παλιά λαϊκά μέχρι ρεμπέτικα.
Καλούμε τους γονείς και τους φίλους τους, τους μαθητές και τους φίλους τους σε αυτή την ξεχωριστή βραδιά.
Η συμβολική τιμή της εισόδου για τους γονείς θα περιλαμβάνει ένα πιάτο με σπιτικό φαγητό και ένα ποτό. Για τους μαθητές και τους φίλους τους η είσοδος είναι δωρεάν, και θα υπάρχει φαγητό και ποτό σε πολύ προσιτές τιμές.
Χρειαζόμαστε τη βοήθεια των γονέων για να μας φέρουν φαγητά για τον μπουφέ.
Όσοι επιθυμούν να βοηθήσουν μπορούν να καλέσουν στα τηλέφωνα των συνδιοργανωτριών μαμάδων, για να συνεννοηθούν τι θα φέρουν:
6944909519 Bερτζώνη Αγγελική
6942280586 Αλεξανδράκη Νατάσσα
Τα έσοδα από τη βραδιά θα ενισχύσουν το ταμείο του 15μελούς για τις δράσεις του (οικονομική ενίσχυση εκδρομών και προγραμμάτων, αγορά αθλητικού υλικού, ενίσχυση υποδομών σχολείου).

Είστε όλοι και όλες καλεσμένοι με τους φίλους σας, σας περιμένουμε !
(είσοδος από Έλενας Βενιζέλου)

Το 15μελές του σχολείου

ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ