Αποτελέσματα εξετάσεων και κλήρωσης για την πλήρωση κενών θέσεων μαθητών στις τρεις τάξεις του σχολείου

Σεπτεμβρίου 8, 2015 in ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΜΑΘΗΤΩΝ by 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

Γνωρίζουμε στους ενδιαφερόμενους  τα αποτελέσματα της κλήρωσης που διενεργήθηκε σήμερα 8 Σεπτεμβρίου 2015 για την πλήρωση πέντε (5) θέσεων μαθητών της Α΄ τάξης, και τα αποτελέσματα των εξετάσεων που πραγματοποιήθηκαν σήμερα 8 Σεπτεμβρίου 2015, για την πλήρωση 2 και 3 θέσεων για τις Β΄και Γ΄ τάξεις αντίστοιχα. Οι γονείς και κηδεμόνες των επιτυχόντων μαθητών καλούνται να έρθουν στο σχολείο για να λάβουν υπηρεσιακό σημείωμα μετεγγραφής.

Επιτυχόντες

Α τάξη

1.    Αουάντ   Κύρελλος
2.    Βακρινός    Γρηγόριος
3.    Κατσαούνη    Ευαγγελία
4.    Μάνεση  Φωτεινή
5.    Πλυταριάς  Βασίλειος

Β τάξη

1.   Καμπουράκης  Βασίλειος
2.    Λούκας  Γεώργιος

Γ τάξη

1.    Κυριακάτη  Γεωργία
2.    Μαντζόπουλος  Γεώργιος
3.    Βίτος  Κώστας

Επιλαχόντες

Α τάξη

Κορίτσια
1. Σαμμπέλ Άννα
2. Κασδαγλή Βασιλική
3. Σπυράτου Βασιλική
4. Ευαγγελή Στυλιανή
5. Βασιλείου Μαρία
6. Πάτρη Κωνσταντίνα
7. Βασιλάκη Σταματία-Ελένη
8. Μακαβέλου Αικατερίνη
9. Κυδωνάκη Ελένη
10. Κωστοπούλου Αγγελική
11. Κονταξή Άλκηστη
12. Παπανικολάου Βασιλική
13. Caushi Jana
14. Σταθάτου Βικτωρία-Μαρία
15. Ντραγκότι Ελευθερία-Σοφία
16. Σγουρού Αγγελική-Νίκη
17. Κοκλιώτη Μαρία-Νεφέλη
18. Μπατζέρη Έλενα
19. Κασαπίδη Μαρία_Ελένη
20. Τασούλη-Νόνικα Λυδία
21. Κοσκινά Χριστίνα
22. Μήτσου Ελένη
23. Ταμπάκη Άρτεμις-Γελένα
24. Ζωίτσα Κατερίνα

Αγόρια
1. Παπαγγελόπουλος Βασίλειος
2. Ψαλλίδας Ευάγγελος-Σπυρίδων
3. Πέππας Εμμανουήλ
4. Παπαϊωάννου Ιάσων
5. Καράμπελας Κωνσταντίνος
6. Αράπης Θεόδωρος
7. Σκυλογιάννης Παναγιώτης
8. Ξανθός Γεώργιος
9. Ρομποτής Ερωτόκριτος
10. Γαλάνης Παναγιώτης
11. Τωμαδάκης Γεώργιος
12. Αϊντίνι Αλέξανδρος
13. Καρδαράς Νικόλαος

Β τάξη

1. Μουστάκας Γεώργιος
2. Σαμπάνης Βασίλειος
3. Σταυρινόπουλος Γεώργιος
4. Περιστεράκης Αλέξανδρος
5. Σπανού-Άουτριτζ Αλεξάνδρα-Ιωσηφίνα
6. Οικονόμου Χρυσούλα
7. Γανωτής Κωνσταντίνος
8. Μαυραγάνης Σταμάτιος
9. Τερλεμές Γεώργιος
10. Γογγάκη – Σμιτ Λίλλη
11. Μερτής Ιωάννης
12. Κουτσιλιέρη Μαρία
13. Μπαγάκη Ελένη
14. Μουρτζούκος Λουκάς
15. Ασβαστάς Στυλιανός
16. Μουράτι Αλέξανδρος
17. Ζωγραφίδης Γεώργιος

Γ τάξη

1. Μπένιας Αναστάσιος
2. Τζαφεράι Μάρκος
3. Στεριώτη Αικατερίνη
4. Ιωάννου Δημήτριος
5. Θάνος Λάμπρος
6. Λέσι Αλέξιος