Την Τετάρτη 23 Ιανουαρίου 2013 θα υποδεχτούμε στη Βιβλιοθήκη του σχολείου, 2,15΄ μ.μ., στο πλαίσιο του πρώτου φετινού θεματικού κύκλου, «Το Συμβόλαιο μεταξύ Πομπού και Δέκτη στη Λογοτεχνία», τον κριτικό και θεωρητικό της λογοτεχνίας μας Γιώργο Αράγη . Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί κατά τα συνήθη στη Βιβλιοθήκη του σχολείου, στις 2,15΄ μ.μ.

Παρότι την ώρα εκείνη το κυλικείο είναι κλειστό, κι έτσι δεν μπορούμε να προσφέρουμε, όπως πραγματικά θα επιθυμούσαμε, κατιτίς (ένα τίλιο, μια σουμάδα…), η πρόσκληση στις Λογοτεχνικές Συναντήσεις υπενθυμίζουμε ότι είναι ανοιχτή σε κάθε ενδιαφερόμενο, και παρακαλούμε αυτό να το διαδίδετε.

Προσκεκλημένος της Λογοτεχνικής Συντροφιάς την Τετάρτη 23 Ιανουαρίου 2013, ο Γιώργος Αράγης
Ετικέτες: