Ο Όμιλος καινοτομία και Επιχειρηματικότητα, με τη μαθητική εικονική επιχείρηση ?ΣΕΙΣΑΧΘΕΙΑ?, συμμετείχε στην Έκθεση Μαθητικών Επιχειρήσεων (Trade Fair) Ελλάδας που πραγματοποιήθηκε στις 21/2/2014 στο Εμπορικό κέντρο Τhe Mall Athens.
Στο πλαίσιο της εικονικής επιχείρησης και για τη συμμετοχή στην έκθεση οι μαθητές του Ομίλου σχεδίασαν μπλουζάκια και τσάντες με το λογότυπο ?seisax8eia. No tax on our dreams.?, δημιούργησαν αφίσες, διαφημιστικά φυλλάδια και επιχειρηματικές κάρτες.
Όλοι οι μαθητές που παρευρέθηκαν στην έκθεση χάρηκαν τη συμμετοχή τους και τη γνωριμία με μαθητές των άλλων σχολείων.

seisax8eia

Συμμετοχή του σχολείου μας στην Έκθεση Μαθητικών Επιχειρήσεων (Trade Fair) Ελλάδας στις 21 Φεβρουαρίου 2014